Posiedzenie UKA

Rozpoczyna się 17-12-2010 trwa do 18-12-2010

Na posiedzeniu w dniach 17-18 grudnia 2010 r. Uniwersytecka Komisja Akredytacyjna:

1. Dokonała zmian w składzie grup ekspertów i zespołów oceniających: filologię angielską, fizykę, kulturoznawstwo.
  2. Powołała grupy ekspertów do opracowania standardów szczegółowych dla kierunków: pedagogika, historia, kognitywistyka, ochrona środowiska, filologia specjalność filologia klasyczna.
  3. Zapoznała się ze stanem akredytacji na kierunkach: psychologia, teologia, filologia polska, filologia specjalność angielska i germańska, fizyka, socjologia, kulturoznawstwo.
  4. Zapoznała się ze stanem prac nad nowelizacją ustawy o szkolnictwie wyższym.
  5. Przyjęła do wiadomości wyniki kwalifikacji do Programu Most na semestr letni.

Cały serwis  |   Uchwały

Brak wyników do wyświetlenia.